N446

De N446 loopt van Leiderdorp naar Ter Aar. Ten westen van Hoogmade heeft de weg een aansluiting op de A4 richting Den Haag en Amsterdam.

n446

Werkzaamheden Provincialeweg N446 in Leiderdorp - Oud Ade

De provincie gaat in de herfst van 2012 aan de slag op de Provincialeweg N446 in Leiderdorp. De werkzaamheden vinden plaats tussen de rotonde Oud Ade en de rotonde A4. Het werk is naar verwachting vóór het einde van 2012 afgerond.

Over de werkzaamheden

De provincie verbreedt de hoofdrijbaan van de N446 en voorziet de weg van nieuw asfalt. Ook verdwijnen er 2 aansluitingen van de parallelweg op de hoofdrijbaan en komen 5 kleine stopplaatsen langs de kant van de weg te vervallen. 2 daarvan worden vergroot tot echte vluchthaven. Tot slot komt er een bypass bij Ghoybos en wordt de heg langs de parallelweg vervangen.

Informatiebijeenkomst voor start werk

Vlak vóór de start van de werkzaamheden organiseert de provincie nog een bewonersavond. Tijdens deze bijeenkomst krijgen bezoekers het definitieve ontwerp en de definitieve omleidingsroutes te zien. Ook is dan de planning van de aannemer bekend.

Overlast

Hoewel de provincie er alles aan doet om de overlast te beperken, is ongemak niet te voorkomen. De reconstructie van de N446 is een ingrijpende operatie die overlast met zich meebrengt. Denk aan geluidsoverlast, wegafsluitingen voor doorgaand verkeer, parkeergelegenheid die tijdelijk wordt verplaatst en druk bouwverkeer. Wij vragen hiervoor uw begrip.

Meer informatie

Vragen en opmerkingen over de werkzaamheden kunt u stellen via onderstaand vragenformulier.

|
Stel uw vraag via dit formulier.
U krijgt zo snel mogelijk een reactie.
captcha7.gif
terug naar boven
Internet site Provincie Zuid-Holland