World Expo Shanghai 2010

In 2010 wordt in Shanghai de World Expo gehouden. Deze World Expo, met als thema ‘Better City, Better Life’, biedt voor Nederlandse bedrijven een uitgelezen kans op een entree op de Chinese markt of op het verstevigen van handelsrelaties met Chinese partners. Er worden 70 miljoen bezoekers verwacht tijdens de World Expo.

Om de kansen die de World Expo biedt voor het Nederlandse bedrijfsleven optimaal te kunnen benutten, worden in het Holland Paviljoen business meetings en seminars georganiseerd. De provincies en steden uit de Randstad (verenigd in het Holland Business Promotions Office, HBPO) willen hiervan gebruik maken om de Randstad in China te profileren. De provincie Zuid-Holland neemt het voortouw bij de invulling van het thema Water en de invulling van het thema Life Sciences.

Organisatie Holland Water Week

Om de belangen van de verschillende Nederlandse bedrijven, kennisinstellingen en consortia op het gebied van water zo goed mogelijk te kunnen vertegenwoordigen tijdens de World Expo, is de Taskforce Water opgericht. Deze bestaat, naast Zuid Holland, onder meer uit Evides/Nethwater, NWP, Dutch Delta Design, Royal Haskoning, Arcadis, DHV, WNF, Unie van Waterschappen, Ecoshape, Deltares, gemeente Rotterdam, ministerie van Verkeer & Waterstaat en TU Delft.

De Holland Water Week zal plaatsvinden van  4 t/m 11 juni 2010. Concept-programma:

  • 7 juni 2010: Drinking Water and Millenium Development Goals
  • 8 juni 2010: BOT and Water Re-use
  • 9 juni 2010: Energy, Water and Wastewater
  • 10 juni 2010: Water and Urban Quality
  • 11 juni 2010: Water and Environment

Voor meer informatie over de Taskforce Water mail de secretaris of bel 070 441 73 96.

Organisatie Holland Life Sciences Week

Om de belangen van de verschillende Nederlandse bedrijven, kennisinstellingen en consortia op het gebied van Life Sciences zo goed mogelijk te kunnen vertegenwoordigen tijdens de World Expo, is de Taskforce Life Sciences opgericht. Deze bestaat, naast Zuid Holland onder meer uit: Science Port Holland, Life Sciences & Health, Top instituut Gezond Ouder, Biofarmind, Leiden Biosciencepark, Medical Delta, Rotterdam Chinadesk, Immuno Valley, Taskforce Innovatie regio Utrecht en de Amsterdamse Innovatiemotor.

Deze taskforce wil focussen op de witte en rode Life Sciences vanuit de paraplu van de “Integrated life sciences Innovation”. Binnen de rode Life Sciences is het thema “healthy aging” al als kansrijke insteek beoordeeld. Ook wordt een aparte ‘Dutch Disability Day’ georganiseerd in de Life Sciences week.

De Life Sciences Week zal plaatsvinden van 14 t/m 18 juni 2010.

Concept-programma:

  • 14 juni 2010: Preparatory biotechnology conference and matchmaking program
  • 15 juni 2010: Matchmaking proram, company visit in Zhangjiang Hi-Tech Park
  • 16 juni 2010: VIP lounge seminar on industrial biotechnology
  • 17 juni 2010: VIP lounge seminar on Life Sciences & Health
  • 18 juni 2010: VIP lounge seminar on Disability

Meer informatie over de Taskforce Life Sciences mail de secretaris of bel 070 358 44 59.

terug naar boven
Internet site Provincie Zuid-Holland