N443: Groot onderhoud 9 oktober tot en met eind december 2023
De provincie Zuid-Holland werkt van 9 oktober tot en met eind december 2023 aan de N443 tussen Noordwijkerhout en Sassenheim. De weg is dan grotendeels afgesloten. Doorgaand verkeer wordt omgeleid.
Wat gaat er gebeuren?
Het geluidsreducerend asfalt vervangen we door een nieuwe laag geluidsreducerend asfalt. Ook leggen we een botrotonde aan: 2 rotondes vlak bij elkaar. De botrotonde komt op de N443 waar die onder de N206 doorgaat. Dit doen we om de verkeersveiligheid te verbeteren voor fietsers. Ook kan het verkeer zo beter doorrijden. Daarnaast verbreden we het fietspad en richten we een deel van de ’s Gravendamseweg anders in, zodat dit deel van de weg binnen de bebouwde kom komt te liggen. Dit maakt de weg veiliger.
Wat merk je hiervan?
De N443 is van 9 oktober tot en met eind december afgesloten voor doorgaand verkeer. Ook de afritten van de N206 - afslag Noordwijkerhout/Sassenheim – zijn een groot deel van deze periode afgesloten. Er zijn omleidingsroutes.
Bewoners en bedrijven langs de N443 zijn in deze periode minder goed bereikbaar. Dat geldt ook voor de omliggende wegen. Buslijnen 57 en 90 rijden tijdens de werkzaamheden een andere route en stoppen niet op de N443, Gieterij en Maandagsewetering. Kijk voor meer informatie op de website van Arriva.
Ambulance, brandweer en politie kunnen gebruik blijven maken van deze weg.
Omleidingen
Er zijn 2 omleidingsroutes voor het doorgaand verkeer. Omleidingsroute 1 gaat via de N208, de Stationsweg, Delfweg (Noordwijkerhout) en de N206. Omleidingsroute 2 gaat via de N44, N444 en de N206.