Curriculum Vitae




R.A. (Rik) Janssen (mr.)

Persoonlijke gegevens

  • Geboren: 30 december 1957
  • Burgerlijke staat: samenwonend

Opleidingen

  • 2003-2009 Nederlands Recht (cum laude), Open Universiteit
  • 1976-1978 Atheneum-a, Christelijk Lyceum Apeldoorn
  • 1970-1976 Havo-, Christelijk Lyceum Apeldoorn

Functies

  • 2011-heden lid Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland
  • Januari 2011-april 2011 Lid Tweede Kamer der Staten-Generaal
  • 2007-2011 Beleidsmedewerker SP-fractie Tweede Kamer der Staten-Generaal
  • 1998-2007 Arbeidsongeschikt door ongeval
  • 1995-1998 Zelfstandig ondernemer
  • 1988-1995 Diverse functies in de horeca
  • 1981-1982 Medewerker Steinberger Kurhaus Hotel

Nevenfuncties

Als gedeputeerde (qualitate qua)

  • april 2011-heden Voorzitter dagelijks en algemeen bestuur DCMR (onbezoldigd)
  • juli 2011-heden Voorzitter dagelijks en algemeen bestuur Omgevingsdienst Zuid-Holland Zuid (onbezoldigd)
  • november 2012-heden Vicevoorzitter dagelijks en algemeen bestuur Omgevingsdienst Midden-Holland (onbezoldigd)
  • januari 2012-heden Lid dagelijks en algemeen bestuur Omgevingsdienst West-Holland (onbezoldigd)
  • augustus 2012-heden Lid dagelijks en algemeen bestuur Omgevingsdienst Haaglanden (onbezoldigd)
  • april 2011-heden Lid bestuurlijke adviescommissie Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (onbezoldigd)
  • april 2013-heden Lid IPO delegatie Bestuurlijk Omgevingsberaad (onbezoldigd)
  • december 2013-heden Lid Strategische Milieu Kamer (namens IPO) (onbezoldigd)
  • juni 2015-heden bestuurslid IPO, portefeuille Vergunningverlening, Toezicht en Handhaving (onbezoldigd)
  • juni 2015-heden Lid bestuurlijke adviescommissie Cultuur
  • juni 2015-heden Lid bestuurlijke adviescommissie DROW
  • juni 2016-heden Lid European Innovation Platform on Water

Privé (non-qualitate qua)

Geen

Eerdere nevenfuncties

Geen