
Nieuwsservice onderwerpen
De provincie voert van 7 tot 11 april 2025 werkzaamheden uit aan de rotonde N210/ N476 bij Lekkerkerk en van 14 tot 18 april aan de rotonde N210/ N477 bij Krimpen aan de Lek. De rotondes zijn tijdens de werkzaamheden afgesloten. Het verkeer volgt omleidingen.
Chemours heeft, onder voorwaarden, tot 4 juli 2025 de tijd om de lozing van de PFAS-soort tetrafluorpropaanzuur (TFPrA) te verlagen. Door de opgelegde sanctie van 4 februari jl. heeft Chemours verschillende stappen gezet om de lozing op het riool te minimaliseren.
We herdenken dit jaar dat we 80 jaar in vrijheid leven in Nederland. Nu de wereld op diverse plekken in brand staat beseffen we ons eens te meer dat vrijheid niet vanzelfsprekend is. Onze vrijheid en democratie moeten we koesteren en vieren. Met een mooi programma van activiteiten en evenementen geven wij dit in Zuid-Holland vorm.
De nieuwsservice verschijnt maximaal een keer per dag, afhankelijk van de onderwerpen die je hebt geselecteerd en het beschikbare nieuws van de dag.
Deze nieuwsservice is een uitgave van de afdeling Communicatie van de provincie Zuid-Holland. Wil je contact met de redactie? Mail dan naar: [email protected].