De N206 loopt van Zoetermeer via Leiden en Katwijk naar Aerdenhout. De weg verbindt verschillende plaatsen in de regio met elkaar en is één van de belangrijkste toegangswegen van Leiden. Samen met Rijkswaterstaat, provincie Noord-Holland en gemeenten werken we hier aan de bereikbaarheid en verkeersveiligheid.
Lammebrug
Het is vaak te druk op de Lammebrug en het Lammenschansplein waardoor er regelmatig files ontstaan. Door nieuwe bouwplannen in de buurt, zoals in de Lammenschansdriehoek en de Vlietzone, zal het verkeer nog meer toenemen. Daarom verbreden we de N206 Europaweg tussen het Lammenschansplein en de A4. Ook de Lammebrug wordt breder en 2,5 meter hoger, zodat de brug in de toekomst minder vaak open hoeft te gaan voor schepen. Kijk voor meer informatie over het project op de website van de RijnlandRoute.
Kaart wegwerkzaamheden
Bekijk alle geplande wegwerkzaamheden en evenementen in Nederland en per regio op de website van alle overheidsorganisaties. Ook alle provincies houden daar de wegwerkzaamheden bij.
Dagelijks Beheer en Onderhoud
Sommige werkzaamheden worden standaard uitgevoerd. Andere werkzaamheden gebeuren alleen als het nodig is. Bekijk wat de provincie allemaal doet op de N-wegen.
Contact
Wil je contact met ons? Kijk dan op de contactpagina.