Ga naar de inhoud

Translate page

We use WeGlot to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Select language


Provincie Zuid-Holland (naar homepage)
Zoeken
Direct naar
  • Home
  • Onderwerpen
    • Circulair
    • Digitaal Zuid-Holland
    • Economie
    • Energie
    • Erfgoed en cultuur
    • Gezondheid en welzijn
    • Internationaal
    • Klimaatadaptatie
    • Kwaliteit openbaar bestuur
    • Luchtvaart
    • Milieu
    • Natuur en Landschap
    • Omgevingsbeleid
    • Recreatie, Toerisme en Sport
    • Ruimte
    • Verkeer en Vervoer
    • Water
    • Woningbouw
  • Actueel
    • Bekendmakingen
    • Nieuws
    • Nieuwsbrieven
    • N-wegen
    • Participatie
    • Podcast
    • Provinciaal archief
    • Verkeersinformatie
  • Politiek en bestuur
    • Provinciale Staten
    • Gedeputeerde Staten
    • Commissaris van de Koning
    • GS-Besluiten
    • Begroting Zuid-Holland
    • Coalitieakkoord 2023-2027
    • Declaraties en dienstreizen
    • Geodata en kaarten
  • Online regelen
    • Belastingen en leges
    • Bezwaren en klachten
    • Informatie
    • Meldingen en verzoeken
    • Leges infrastructuur
    • Overig
    • Provinciale regelingen
    • Subsidies
    • Ter inzage
    • Vergunningen
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken bij
Direct naar
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken bij
  1. Home ›
  2. Politiek en bestuur ›
  3. Provinciale Staten ›
  4. Nieuws ›
  5. Commissie Bereikbaarheid en Wonen spreekt over Burgerakkoord, woningbouw en Burgermeetnet Geluid RTHA
Deel dit op
  • Delen op Facebook
  • Delen op X
  • Delen op LinkedIn

Lees voor

Commissie Bereikbaarheid en Wonen spreekt over burgerakkoord, woningbouw en Burgermeetnet Geluid RTHA



De Commissie bereikbaarheid en Wonen spreekt over het Burgerakkoord G1000, Instrumenten en versnelling woningbouw en Burgernetwerk Geluid Rotterdam The Hague Airport.

Burgerakkoord G1000

Met dit Statenvoorstel wordt uitvoering gegeven aan de adviespunten uit het Provinciaal Burgerakkoord en voorgesteld welke adviespunten op het gebied van ‘wonen’, ’Leefbaarheid, verkeer en vervoer’ en ‘platteland’ kunnen worden verwerkt in of kunnen worden toegevoegd aan het provinciaal beleid en wordt aangegeven welke adviespunten niet wenselijk of mogelijk zijn.

De commissie bespreekt op 10 april die het deel van het voorstel dat de onderwerpen bereikbaarheid en wonen betreft.

Instrumenten en versnelling woningbouw

De bespreking over instrumenten en versnelling woningbouw is een voortzetting van de bespreking op 13 maart.

Burgernetwerk Geluid Rotterdam The Hague Airport

In 2022 heeft provincie Zuid-Holland DCMR de opdracht gegeven een burgermeetnet Geluid Rotterdam The Hague Airport uit te werken. In het Burgermeetnet Geluid worden bewoners actief betrokken bij het meten en monitoren van geluidsniveaus in de omgeving van de luchthaven. De resultaten van deze metingen worden gebruikt om een gedetailleerder beeld te krijgen van de geluidsbelasting en om mogelijke oplossingen te verkennen die de leefbaarheid voor omwonenden kunnen verbeteren. De commissie bespreekt op 10 april het mailbericht van Bewoners Tegen Vliegtuigoverlast (BTV) waarin melding wordt gemaakt van een aantal problemen rondom het opzetten van het netwerk.



Krachtig Zuid-Holland

Volg ons op sociale media

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • Mastodon
  • Instagram
  • Archief website
  • Cookies
  • Privacy
  • Toegankelijkheid
  • Ict-kwetsbaarheid melden
  • Home
  • Onderwerpen
  • Actueel
  • Politiek en bestuur
  • Online regelen
  • Organogram
  • Contact