Ga naar de inhoud

Translate page

We use WeGlot to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Select language


Provincie Zuid-Holland (naar homepage)
Zoeken
Direct naar
  • Home
  • Onderwerpen
    • Brede welvaart
    • Circulair
    • Economie
    • Energie
    • Erfgoed en cultuur
    • Gezondheid en welzijn
    • Internationaal
    • Klimaatadaptatie
    • Kwaliteit openbaar bestuur
    • Landbouw
    • Luchtvaart
    • Milieu
    • Natuur en Landschap
    • Omgevingsbeleid
    • Recreatie, toerisme en sport
    • Ruimte
    • Verkeer en Vervoer
    • Voedsel
    • Water
    • Woningbouw
    • Zuid-Holland Digitaal
  • Actueel
    • Bekendmakingen
    • Kennis Zuid-Holland
    • Nieuws
    • Nieuwsbrieven
    • N-wegen
    • Participatie
    • Podcast
    • Provinciaal archief
    • Verkeersinformatie
  • Politiek en bestuur
    • Provinciale Staten
    • Gedeputeerde Staten
    • Commissaris van de Koning
    • GS-Besluiten
    • Begroting Zuid-Holland
    • Coalitieakkoord 2023-2027
    • Declaraties en dienstreizen
    • Geodata en kaarten
  • Online regelen
    • Belastingen en leges
    • Bezwaren en klachten
    • Informatie
    • Meldingen en verzoeken
    • Provinciale regelingen
    • Subsidies
    • Ter inzage
    • Vergunningen
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken voor
Direct naar
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken voor
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen
Deel dit op
  • Delen op Facebook
  • Delen op X
  • Delen op LinkedIn

Lees voor

Bekendmakingen



Op deze pagina zie je een overzicht van bekendmakingen van de provincie Zuid-Holland. Zoek je een specifieke bekendmaking? Of wil je alle bekendmakingen over een bepaald onderwerp zien? Gebruik dan de zoekbalk.

De bekendmakingen zelf kun je vinden op de website Overheid.nl. Daar heb je meer mogelijkheden om te zoeken en te filteren. En je kunt je er abonneren op 'Berichten over uw buurt'. Dan krijg je alle bekendmakingen van besluiten van de overheid die gemaakt zijn over je eigen buurt.

Verder kun je op die site alle publicaties van de provincie in het Provinciaal blad vinden. En ook lees je daar de Provinciale bladen die sinds 1 januari 2014 zijn gepubliceerd. De edities van 1 januari 1998 tot 1 januari 2014 staan op archiefweb.eu.

Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
1-10...26811-26812volgende resultaten

Omgevingsvergunning voor het verwijderen van een aansluitleiding gas langs de N213 Burg. Elsenweg te Naaldwijk (243937)

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Openstellingsbesluit 2026 Subsidieregeling innovatiecampussen Zuid-Holland

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Financiën | Organisatie en beleid

Omgevingsvergunning voor het tijdelijk maken, hebben en gebruiken van een uitweg langs de provinciale weg N463 (244835)

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Kennisgeving aanvraag vergunning voor de uitbreiding van de activiteiten aan de Humberweg 5 te Rotterdam-Botlek

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Beschikking maatwerkvoorschrift(en), Wippolderlaan (N211) tussen huisnummer 1 en de aansluiting met de A4 in de gemeente Westland

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Omgevingsvergunning voor het leggen van een elektriciteitskabel langs de provinciale weg N214 te Noordeloos (246973)

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Omgevingsvergunning voor het kappen van 5 bomen aan de provinciale weg N217, plaatselijk bekend als Maasdamseweg te 's-Gravendeel in de gemeente Hoeksche Waard (245422)

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Kennisgeving aanvraag vergunning voor Slibverwerking Sluisjesdijk vergunning deelproject 2 aan de Sluisjesdijk 85 te Rotterdam

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving beschikking maatwerkvoorschrift(en), d’Arcyweg te Europoort Rotterdam

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving aanvraag voor een vergunning voor het verwerken van paardenstromest in twee bedrijfshallen en het vergisten van voorbewerkte paardenstromest in een biomethaaninstallatie aan de Sionsdreef 3 te Den Hoorn

Beschikbaar:
4 september 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid
1-10...26811-26812volgende resultaten


Krachtig Zuid-Holland

Volg ons op sociale media

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • Mastodon
  • Instagram
  • Archief website
  • Cookies
  • Privacy
  • Toegankelijkheid
  • Ict-kwetsbaarheid melden
  • Home
  • Onderwerpen
  • Actueel
  • Politiek en bestuur
  • Online regelen
  • Geodata en kaarten
  • Organogram
  • Contact
  • Vacatures