Ga naar de inhoud

Translate page

We use WeGlot to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Select language


Provincie Zuid-Holland (naar homepage)
Zoeken
Direct naar
  • Home
  • Onderwerpen
    • Brede welvaart
    • Circulair
    • Economie
    • Energie
    • Erfgoed en cultuur
    • Gezondheid en welzijn
    • Internationaal
    • Klimaatadaptatie
    • Kwaliteit openbaar bestuur
    • Landbouw
    • Luchtvaart
    • Milieu
    • Natuur en Landschap
    • Omgevingsbeleid
    • Recreatie, toerisme en sport
    • Ruimte
    • Verkeer en Vervoer
    • Voedsel
    • Water
    • Woningbouw
    • Zuid-Holland Digitaal
  • Actueel
    • Bekendmakingen
    • Kennis Zuid-Holland
    • Nieuws
    • Nieuwsbrieven
    • N-wegen
    • Participatie
    • Podcast
    • Provinciaal archief
    • Verkeersinformatie
  • Politiek en bestuur
    • Provinciale Staten
    • Gedeputeerde Staten
    • Commissaris van de Koning
    • GS-Besluiten
    • Begroting Zuid-Holland
    • Coalitieakkoord 2023-2027
    • Declaraties en dienstreizen
    • Geodata en kaarten
  • Online regelen
    • Belastingen en leges
    • Bezwaren en klachten
    • Informatie
    • Meldingen en verzoeken
    • Provinciale regelingen
    • Subsidies
    • Ter inzage
    • Vergunningen
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken voor
Direct naar
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken voor
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen
Deel dit op
  • Delen op Facebook
  • Delen op X
  • Delen op LinkedIn

Lees voor

Bekendmakingen



Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
vorige resultaten1-1011-2021-30...26761-26768volgende resultaten

Kennisgeving aanvraag omgevingsvergunning, Provincialeweg (N210) te Bergambacht

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Aanvraag omgevingsvergunning voor het vervangen van een elektriciteitskabel langs de N213 Burg. Elsenweg te Naaldwijk (246446)

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Kennisgeving aanvraag omgevingsvergunning, Berkheide te Wassenaar

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Besluit van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland van 14 juli 2026, PZH-2026-893067338 tot wijziging van het Omgevingsprogramma Zuid-Holland Herziening Omgevingsbeleid 2025

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Water
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Ruimtelijke ordening
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Waterkeringen en waterbeheer
Onderwerp:
Natuur en milieu
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur
Onderwerp:
Verkeer
Onderwerp:
Cultuur en recreatie
Onderwerp:
Huisvesting | Bouwen en verbouwen
Onderwerp:
Huisvesting
Onderwerp:
Huisvesting
Onderwerp:
Economie
Onderwerp:
Werk
Onderwerp:
Cultuur en recreatie | Recreatie
Onderwerp:
Natuur en milieu | Bodem
Onderwerp:
Natuur en milieu | Energie
Onderwerp:
Natuur en milieu
Onderwerp:
Natuur en milieu | Geluid
Onderwerp:
Openbare orde en veiligheid
Onderwerp:
Natuur en milieu | Natuur- en landschapsbeheer
Onderwerp:
Verkeer | Luchtvaart
Onderwerp:
Verkeer | Weg
Onderwerp:
Verkeer | Water
Onderwerp:
Natuur en milieu | Lucht
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Netwerken
Onderwerp:
Cultuur en recreatie
Onderwerp:
Werk | Werkgelegenheid

Besluit van provinciale staten van Zuid-Holland van 15 december 2021, kenmerk 7416, tot het delegeren van de bevoegdheid tot het vaststellen van delen van de Zuid-Hollandse Omgevingsverordening en daarmee verband houdende voorbereidingsbesluiten aan gedeputeerde staten van Zuid-Holland (Delegatiebesluit Zuid-Hollandse Omgevingsverordening)

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Bestuur | Organisatie en beleid
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving toestemming voor een gevelrenovatie van het kantoorpand aan de Elbeweg 139 te Rotterdam-Europoort

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving beschikking omgevingsvergunning, Randveen en Landzijde te Den Haag

Beschikbaar:
31 augustus 2026
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Beschikking ernst/spoed regulier Havenstraat 47/Koestraat 114, Schoonhoven

Beschikbaar:
28 augustus 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Vooraankondiging bestuursdwang diverse voorwerpen in de berm van de provinciale weg N207 ter hoogte van hmp. 40.9 in gemeente Woubrugge

Beschikbaar:
28 augustus 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Beschikking ernst/spoed regulier Oude Haven 23, 2871DG Schoonhoven

Beschikbaar:
28 augustus 2026
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid
vorige resultaten1-1011-2021-30...26761-26768volgende resultaten


Krachtig Zuid-Holland

Volg ons op sociale media

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • Mastodon
  • Instagram
  • Archief website
  • Cookies
  • Privacy
  • Toegankelijkheid
  • Ict-kwetsbaarheid melden
  • Home
  • Onderwerpen
  • Actueel
  • Politiek en bestuur
  • Online regelen
  • Geodata en kaarten
  • Organogram
  • Contact
  • Vacatures