Ga naar de inhoud

Translate page

We use WeGlot to translate this website. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Select language


Provincie Zuid-Holland (naar homepage)
Zoeken
Direct naar
  • Home
  • Onderwerpen
    • Brede welvaart
    • Circulair
    • Economie
    • Energie
    • Erfgoed en cultuur
    • Gezondheid en welzijn
    • Internationaal
    • Klimaatadaptatie
    • Kwaliteit openbaar bestuur
    • Landbouw
    • Luchtvaart
    • Milieu
    • Natuur en Landschap
    • Omgevingsbeleid
    • Recreatie, toerisme en sport
    • Ruimte
    • Verkeer en Vervoer
    • Voedsel
    • Water
    • Woningbouw
    • Zuid-Holland Digitaal
  • Actueel
    • Bekendmakingen
    • Kennis Zuid-Holland
    • Nieuws
    • Nieuwsbrieven
    • N-wegen
    • Participatie
    • Podcast
    • Provinciaal archief
    • Verkeersinformatie
  • Politiek en bestuur
    • Provinciale Staten
    • Gedeputeerde Staten
    • Commissaris van de Koning
    • GS-Besluiten
    • Begroting Zuid-Holland
    • Coalitieakkoord 2023-2027
    • Declaraties en dienstreizen
    • Geodata en kaarten
  • Online regelen
    • Belastingen en leges
    • Bezwaren en klachten
    • Informatie
    • Meldingen en verzoeken
    • Provinciale regelingen
    • Subsidies
    • Ter inzage
    • Vergunningen
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken voor
Direct naar
  • Contact
  • Organisatie
  • Werken voor
  1. Home ›
  2. Actueel ›
  3. Bekendmakingen
Deel dit op
  • Delen op Facebook
  • Delen op X
  • Delen op LinkedIn

Lees voor

Bekendmakingen



Zoeken in de bekendmakingen

Zoeken in de bekendmakingen
vorige resultaten1-10...7141-7150...26811-26812volgende resultaten

Kennisgeving toestemming voor het verplaatsen van de opslag van chemicaliën t.b.v. de Tijdelijk Stoom Centrale (hierna: TSC) en kleppenruimte voor de HBO installatie van de oude E-centrale naar een locatie onder het stortbordes aan de Professor Gerbrandyweg 10 te Rotterdam-Botlek

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Ontwerpbeschikking Wet natuurbescherming, Europaweg 875 te Maasvlakte Rotterdam

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Beschikking Wet natuurbescherming, duingebied Solleveld

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Toestemming voor het actualiseren van de bestaande vergunde situatie met activiteiten die momenteel nog niet vergund zijn incl. plaatsen brandstoftank op de locatie Christiaan Huygensstraat 13 te Strijen zaaknummer Z-24-445185

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid

Beschikking Wet natuurbescherming, Hellendaelsingel, Chopinpad, Beethoven en Verdistraat te Gorinchem

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Beschikking Wet natuurbescherming, Natura 2000-gebied Solleveld & Kapittelduinen.

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Beschikking Wet natuurbescherming, Smeetslandseweg 15 te Rotterdam.

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving aanvraag vergunning voor het bouwen van een 25kV station aan de Merseyweg 10 te Rotterdam-Botlek

Beschikbaar:
12 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Kennisgeving aanvraag vergunning voor het vervangen van de opslagtanken 134, 136 en 138 aan de Buurtje 1 te Gouda

Beschikbaar:
9 augustus 2024
Onderwerp:
Natuur en milieu | Organisatie en beleid

Aanvraag omgevingsvergunning voor het leggen van middenspanningskabels langs de N211 te Poeldijk (46795)

Beschikbaar:
9 augustus 2024
Onderwerp:
Ruimte en infrastructuur | Organisatie en beleid
vorige resultaten1-10...7141-7150...26811-26812volgende resultaten


Krachtig Zuid-Holland

Volg ons op sociale media

  • Facebook
  • X
  • LinkedIn
  • Mastodon
  • Instagram
  • Archief website
  • Cookies
  • Privacy
  • Toegankelijkheid
  • Ict-kwetsbaarheid melden
  • Home
  • Onderwerpen
  • Actueel
  • Politiek en bestuur
  • Online regelen
  • Geodata en kaarten
  • Organogram
  • Contact
  • Vacatures